MInust

Tere, mina olen Heti.

Hariduselt psühholoog, kuid viimased 25 aastat töötanud treenerina. Olen kahe poja ema, alati positiivne, paadunud romantik ja seiklusteks valmis tegutseja, kelle motoks on: “Naerata –  ja maailm naeratab sulle vastu!” ♥

1998.a. andsin esimese rühmatreeningu ja sealt sai alguse töö, mida teen siiani suure kirega. Selle aja jooksul olen andnud kõikvõimalikes erinevates stiilides treeninguid alates BodyPump-ist, tantsu ja joogatreeningutest kuni Suppama trennideni välja.

Kui oled kunagi mõne spordiklubi rühmatreeningus osalenud, siis tõenäoliselt oleme Sinuga juba kohtunud!

2015 aastast alates olen spetsialiseerunud peamiselt personaaltreeningutele.

Tänu psühholoogiharidusele näen, et  personaaltreeneri töö ei tähenda ainult treeningute läbiviimist, vaid tihti ka murede ärakuulamist ja neile lahenduste otsimist. Oma tundides püüan luua turvalise õhkkonna ja leida kliendiga usalduslik suhe, et tema vajadusi paremini mõista.

Minu eesmärk on õpetada inimesi oma keha tunnetama ning seeläbi panna neid tundma oma kehas paremini. Meie keha on loodud liikuma ja igaühele leidub sobiv viis, kuidas seda teha. Võimalusi on palju ja tihti on raske endale meelepärane variant leida.

Oma stuudio loomisest olen unistanud ammu ja 2022 a kevadel sai see unistus lõpuks teoks. Stuudio -s saan pakkuda personaaltreeninguid, mis on tõesti personaalsed ja lähtuvad iga inimese omapärast ja vajadustest.

Võid minuga julgelt ühendust võtta ka juhul, kui Sul pole üldse aimu milline treeningstiil Sulle sobida võiks – leiame koos lahenduse! 

Aga kõigepealt aitan Sul saada oma kehaga sõbraks ja olen sellel teel Sulle toeks ja motivaatoriks!

Haridus ja sertifikaadid

Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduskond –  magistrikraad psühholoogias

Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskond – rütmikaõpetaja kutse

FAF (Fitness Academy of Finland) Personal Trainer

FAF (Fitness Academy of Finland) Gym Instructor

EOK (Eesti Olümpiakomitee) Aeroobika treener 5 tase

Suppama Instructor Certificate

Taastava jooga õpetaja sertifikaat

Lisaks läbinud erinevaid täiendkoolitusi Eestis ja mujal maailmas.