klientide tagasiside

♥ Siit saad lugeda minu armsate klientide arvamusi ja kogemuslugusid ♥

Olen teinud Heti kavade järgi trenni juba aastast 2015. Jõusaal tundus alguses hirmutav, ent tänu Heti juhendamisele ja põnevale kavale
hakkasin ajapikku jõusaalitreeninguid armastama. Mulle meeldib, et seal ei pea treenima ainult masinatel, vaid harjutused on kombineeritud nii
enda keharaskuse kui ka muude vahenditega. Tänu Heti positiivsele ja rõõmsale meelele on sporditegemine nauditav ja paneb rõõmuga ootama järgmist korda!
Heti uus armas kodustuudio on tõeliselt kutsuv ja sinna tasub minna, et pühendada üks mõnus tunnike vaid endale. Soovin Hetile jaksu, positiivsust ning vahvaid kliente! Trennis kohtume!
Airi, 46a
Parim treener minu jaoks!
Olen käinud nii Heti rühmatrennides, kui ka personaaltreeningutes.
Minu erilised lemmikud on Heti koostatud jõusaalikavad, mis on väga tõhusad vormi parandajad.
Marika, 41a
Heti on imeilus nii seest kui väljast. Tema trennid on alati läbimõeldud ja tulemuslikud. Ta valdab teemat peente nüanssideni. Alati on olnud rõõm tema trennides osaleda!
Agnes, 52a
 
Alustasin treenimisega Heti juures, Nõmme mändide all, 2021 a augustis. 
Miks ma seda teen 2x nädalas?
Sest värskes õhus liigutamine on ülimõnus, lisaks kambavaim ja lõbus on ka!
Ja selle tulemusena on”ripp-lihaseid” vähemaks jäänud!
Kristina, 48a

After 18 months of several operations in one of my legs I was definitely feeling exhausted and starting to get use to the posture of a tired man. Heti-Helen manage the way of suprise me with new forms to do things, smart adaption was a key, searching for the right fit and discovering how good for motivation it can be doing new things.                With clear knowledge and experience, the journey of improvement with Heti-Helen has been fun and gentle. Today we continue training and as result the posture is back, the physical condition return and I can say is now beyond it was.  Also a good psychological feeling is there as the result of great interaction we have during every session of training. Normality is there again.                       Nando, 50 a

Töötan 5-päeva nädalas massaaži-/lümfiterapeudina ja igapäevaselt julgustan, innustan ja vahest lausa sunnin kliente liikuma. Seetõttu  ei saa ma endale lubada väljendit “tehke minu sõnade, mitte tegude järgi”.
Minu eesmärk trennitamise juures on 100% hea enesetunne, kui kaoks mõni lisakilo oleks see puhas boonus.
Heti on juhendajana kõrge tasemega ja  särav (loe: motiveeriv) personaaltreener ja see on minu jaoks ülioluline! Vahelduvad trennivahendid teevad iga kohtumise eriliseks. Olen tänulik oma soovitajale ja julgen kõiki kutsuda “oma keha kuulama ja tema saavutustest” rõõmu tundma! 
Margit, 55 a